סדנת ערכים וניהול שינוי בארגון

תהליך פנים ארגוני והדרכות בהתאם לערכים ולחזון

פעמים רבות ארגונים מתמודדים עם שינוי, דברים שפעם נמכרו בקלות, כעת הביקוש אליהם יורד, והעסק נדרש להתאים את עצמו למצב חדש. פעמים רבות השינויים הם חיצוניים (קורונה, קפיצה טכנולוגית, מתחרה שנכנס ממש לאותו השוק) ושינויים הם פעמים רבות גם הזדמנות לשדרג ולשפר את הכנסות החברה, ויצירת מוצרים חדשים.

מחזירים את הלקוח ללב העסק

סדנאת הערכים מצריכה הכנה מוקדמת של הצוות המוביל של החברה, והפוגה בת יום מהפעילות השותפת. מדובר על תהליך משותף ומונחה בו מזקקים את הערך שהלקוח מקבל מהשירות או המוצר, את היכולות של החברה והעוצמות המצטברות שלה, ואת הצרכים שיש בשוק.

סדנת הערכים מסייעת לפקס את הסיבה שהעסק הוקם ואת וירטואוזיות שלו לשנות את דרכו תוך הבנת הקשר בין הערכים של העסק לבין הערך המתקבל אצל הלקוח. כל אלו מסייעים לנו להתבונן על קהלי המטרה פוטנציאל הגידול, והאפשרויות שנמצאות ולא נראו עד כה, אולם מאפשרות צמיחה והתפתחות.

סדנת הערכים מסייעת לצוות המוביל הלוקח בה חלק, להכיר את החלומות המשותפים של כולם, ולאחד את הכוחות לטובת דרך מדוייקת לעיתים מותאמת חזון עדכני.

שינויים בארגונים מצריכים פעילות פנים ארגונית, וכיוונון של הארגון לשינוי. התהליך הפנים ארגוני חשוב לא פחות מהתהליך מול הלקוחות.

בהמשך לסדנת הערכים והחזון מתבצעות הדרכות על ידי הן בשירות לקוחות והן במחלקת המכירות.